Dokument přihlášky najdete v sekci „ke stažení“.

Vyplněné přihlášky zasílejte elektronicky na email usbscr@seznam.cz (naskenované s podpisem).

POZOR: prosím nezapomeňte pro zjednodušení vzájemné komunikace uvést e-mail, telefonní číslo a adresu pro doručování písemností (viz přihláška).

Pro urychlení komunikace do přihlášky vyplňte rovnou termín, na který se přihlašujete. Pokud si termín nezvolíte, určíme Vám do 21 dnů termín zkoušky, který nebude dříve než 21 dnů od data odeslání pozvánky ke zkouškám.

Termíny konání a místo zkoušek naleznete v oddíle „Termíny zkoušek“. Pokud nebude termín označen jako „obsazený“, je možno požádat o zařazení na tento konkrétní termín a místo konání. Budeme se snažit Vám vyhovět. STANDARDNĚ SE LZE PŘIHLÁSIT NA KONKRÉTNÍ TERMÍN NEJPOZDĚJI 5 DNŮ PŘEDEM. Mimořádně lze zařadit jednotlivce i v kratším termínu. V případě zájmu ze strany skupiny minimálně 10ti osob, nebo ze strany zaměstnavatele o prozkoušení svých zaměstnanců, lze domluvit individuální termín, s ohledem na nutné administrativní činnosti nejpozději však 10 pracovních dnů předem.

POPLATEK ZA ZKOUŠKU JE: 1750,- KČ

Způsob platby domlouváme individuálně.

V případě zájmu zaměstnavatele či skupiny min 10ti osob možno domluvit slevu.

UPOZORNĚNÍ: Ke zkoušce se smí přihlásit pouze osoba starší 18ti let!!! Další zákonnou podmínkou pro přihlášení ke zkoušce je splnění minimálně základního vzdělání.

Případné dotazy směřujte buď na email usbscr@seznam.cz, nebo na tel.: 725 150 652.