Dokument přihlášky najdete v sekci „ke stažení“.

Vyplněné přihlášky lze zasílat elektronicky na usbscr@seznam.cz (naskenované s podpisem).

POZOR: prosím nezapomeňte pro zjednodušení vzájemné komunikace uvést e-mail, telefonní číslo a adresu pro doručování písemností (viz přihláška).

Pro rychlejší komunikaci doporučujeme využít elektronickou poštu (e-mail).

Po obdržení přihlášky Vám do 21 dnů určíme termín zkoušky, který nebude – pokud to nebude Vaše výslovné přání a naše technické možnosti to dovolí – dříve než 21 dnů od data odeslání pozvánky ke zkouškám. (Pokud by se Vám hodil dřívější termín, který máme vypsaný, uveďte to do přihlášky).

Termíny konání a místo zkoušek naleznete v oddíle „Termíny zkoušek“. Pokud nebude termín označen jako „obsazený“, je možno požádat o zařazení na tento konkrétní termín a místo konání. Budeme se snažit Vám vyhovět.STANDARDNĚ SE LZE PŘIHLÁSIT NA KONKRÉTNÍ TERMÍN NEJPOZDĚJI 5 DNŮ PŘEDEM. Mimořádně lze zařadit jednotlivce i v kratším termínu. V případě zájmu ze strany skupiny minimálně 10ti osob, nebo ze strany zaměstnavatele o prozkoušení svých zaměstnanců, lze domluvit individuální termín, s ohledem na nutné administrativní činnosti nejpozději však 10 pracovních dnů předem.

POPLATEK ZA ZKOUŠKU JE: 1750,- KČ

Způsob platby domlouváme individuálně.

V případě zájmu zaměstnavatele či skupiny min 10ti osob možno domluvit slevu.

UPOZORNĚNÍ: Ke zkoušce se smí přihlásit pouze osoba starší 18ti let!!! Další zákonnou podmínkou pro přihlášení ke zkoušce je splnění minimálně základního vzdělání.

Případné dotazy směřujte buď na email usbscr@seznam.cz, nebo na tel.: 725 150 652.